piątek, 24 Sierpień, 2012 | Autor:

Zbyt mały członek to jeden z najczęstszych kompleksów z jakim zmaga się mężczyzna.  Faceci uważają, że im większy tym lepszy, a jeżeli ma się mniejszego to jest to powód do wstydu. Zresztą sam tak do niedawna uważałem. Też mój penis nie ma jakiś dużych rozmiarów.  Dopiero moja dziewczyna pomogła mi zmienić trochę poglądy. Teraz uważam, że mój mały mieści się w normie.

Dla tych jednak co nadal uważają, że ich penis ma za małe rozmiary rynek oferuje szereg produktów, które mają za zadanie powiększyć członka. Począwszy od suplementów np. Xtrasize, czy Natural XL, a kończąc na różnego rodzaju pompkach erekcyjnych i żelach powiększających. Czy to wszystko działa? Nie wiem bo nie stosowałem. Pewnie jakieś efekty daje ale podejrzewam, że nie należy oczekiwać cudów. Polecam także przeczytanie artykułu o powiększeniu penisa na pamietnikseksocholika.pl Okazuje się, że  w Europie największymi penisami mogą pochwalić się Skandynawowie.

Zdaniem mojej dziewczyny ważniejsza jest technika i tego się trzymam;)

Kategoria: Bez kategorii
Możesz śledzić komentarze do tego wątku poprzez subskrypcję RSS 2.0. Możesz napisać komentarz lub wysłać trackback ze swojej strony.
Napisz komentarz